střešní stan VISION James Baroud - Střešní stany James Baroud

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

střešní stan James Baroud Horizon
Vision - 50 977 Kč vč. DPH - KOUPIT
rozměry zavřeného stanu:  délka 150 cm
                                                  výška 23 cm
                                                  šířka 110 cm
rozměry otevřeného stanu: délka 220 cm
                                                 výška 120 cm
                                                 šířka 150 cm
hmotnost:
systém otevírání: hydraulický pomocný systém

tento stan je díky svým rozměrům v zavřeném stavu vhodný i na nejmenší auta

Horizon Vision nastavil laťku pro inovace a vývoj jako první střešní plátěný stan na světě s hydraulicky asistovaným otevíráním a zavíráním. Pro otevření i zavření stačí  vyvinout malou sílu, protože hydraulický systém asistuje a pomáhá.
Je lehčí než tradiční stany, díky použití hliníku na celou konstrukci. Látka stanu je vysoce kvalitní, 100% nepromokavá a prodyšná. Má barvu hliníku, díky čemuž odrazem slunečních paprsků výrazně snižuje přehřívání interiáru. Uvnitř pod stropem je speciální izolační díl pro zmenšení úniku tepla a zabráněníí srážení vlkosti. Ze střešního stanu Vision je nádherný 360 ° panoramatický výhled. Stan má velká okna v rozích a vstup ze dvou stran.
Ve všech otvorech je zabudovaná moskitiéra pro ochranu proti hmyzu. Díky použité tkanině je konstrukce stanu jednoplášťová, a to zanamená větší odolnost v nepříznivých povětrnostních podmínkách. Za větru není stan hlučný, jako stany s dvouplášťovou konstrukcí. Stan Vision lze namontovat na střešní nosič tak, aby se otevíral do boku i dozadu. Díky svým kompaktním rozměrům po složení je mimořádně vhodný i pro automobily s malou plochou střechy.
Všechny James Baroud střešní stany se vejdou na základní střešní nosič většiny vozidel a mohou být odstraněny a uloženy, když nejsou potřeba. Vision je po složení opravdu kompaktní a to i pro velmi malá auta. Textilní střešní stan Vision James Baroud má 5-letou záruku na tkaninu, konstrukci a mechanismus.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky