grand raid a grand raid XXL - Střešní stany James Baroud

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

střešní stan James Baroud Grand Raid Evolution
GRAND RAID Evolution-  KOUPIT
(GRAND RAID Evolution XXL) - KOUPIT
rozměry zavřeného stanu:  délka 198 cm (224 cm verze Grand Raid XXL)
                                                 šířka 160 cm
 výška 33 cm
rozměry otevřeného stanu: délka 198 cm (224 cm verze Grand Raid XXL)
                                                 šířka 160 cm
 výška 98 cm
hmotnost: 69 kg
systém otevírání: plynové vzpěry
ventilace solárním ventilátorem

Velký GRAND Raid Evolution střešní stan od James Baroud. Podlaha a střešní díl jsou vyrobeny z pevného a odolného polyesteru vyztuženého skelnými vlákny, 100% voděodolná, prodyšná UV resitentní tkanina. Pěti (5) letá záruka.
Grand Raid je prvotřídní model v nabídce James Baroud, nabízí spací prostor až pro tři dospělé osoby.
Grand Raid má troje dveře se dvěma okny, což vytváří vynikající křížové větrání a umožňuje cirkulaci vzduchu v celém stanu. Otvory jsou plně testovány na hmyz, mají zavření na suchý zip ve ve spodní části a malé markýzy pro ochranu před deštěm, které dovolí nechat okna pootevřená, zatímco prší. Ventilátor vyfukující vzduch ven, je skvělý způsob, jak pomoci zabránit kondenzaci, která se může vyskytnout ve stanu za chladných venkovních podmínek.
Grand Raid je špičkový střešní stan. Prostorný, pohodlný a postavený tak, aby zvládl nejextrémnější podmínky.... rozhodně lepší způsob, jak cestovat na dlouhé vzdálenosti na silnicích, nebo na 4x4 dobrodružném cestování.
Stan je testován aby spolehlivě sloužil i ve větru o rychlosti 120km/h.
Vnitřní vybavení stanu tvoří vyjímatelné kapsy a odkládačí síť pod stropem. Matrace z pěny s vysokou hustotou a snímatelným pracím potahem.
Všechny James Baroud střešní stany se vejdou na základní střešní nosič většiny vozidel a mohou být odstraněny a uloženy, když nejsou potřeba, a jsou pokryty 5letou záruku na tkaninu, skořepiny a mechanismus.
Stan je dodáván s vnitřním světlem s vysoceintenzivními LED, které funguje jako vyjímatelná dobíjecí baterka a zároveň i jako powerbanka nabíjená přez USB. Všechny vodiče pro nabíjení jsou součástí dodávky stanu. Svítilna má odolné polykarbonátové čočky a indikátor nabití baterie.

Pokud jste vlastnil střešní stan nebo znáte někoho, kdo ho má; víte, jak horký autostan uvnitř může být. Můžete také vědět jak stan, který zůstane stále na střeše může být cítit plísní. Standard stanů James Baroud přichází s automatickým a tichým MCV (motorizovaným řízeným větráním), který je poháněn baterií s kapacitou pro 24 hodin provozu. Bterou lze dobíjet pomocí integrované soupravy solárních panelů. MCV dokáže zabránit kondenzaci a odstraní akumulované teplo, aby se zabránilo vlhkosti a plísni.

Slibujeme vám, že nejenže neexistuje žádný jiný stan na trhu, který se tak snadno a rychle otevírá, ale i zavírá. Otevření stanu je automatické a téměř bez námahy. Díky AL-KO vzpěrám se stan automaticky otevře do 5 sekund. Jediné, co musíte udělat, je uvolnit zámky!
Uzavření stanu je téměř stejně tak jednoduché - stačí zavřít horní polovinu skořepiny a látkové boky jsou automaticky vtaženy do trupu díky elastickému švu. Zajistěte západky a máte hotovo. Celkově vzato - to trvá asi 15-30 sekund než zcela zavřete a zajistíte vrchní skořepinu ke dnu a jste připraveni pokračovat v cestě!

Doplňková výbava

Volitelná tepelná izolace
S cílem poskytnout lepší izolaci v zimním období nabízíme volitelnou tepelnou izolaci. Ta je připojena suchým zipem po obvodu uvnitř stanu a poskytuje také větrací a přístupové otvory. Tepelná izolace zvyšuje vnitřní teplota asi 6 ° C.

Instalace uvnitř stanu nabízí několik výhod. Pro uchycení není potřeba žebřík. Tepelná izolace není znečištěna a nebrání při zavírání stanu.

markýza - volitelná
Chytré vymyšlené markýzy s volitelnými bočními stěnami poskytují další obytný a úložný prostor či ochranu před sluncem a deštěm. Markýza jde jednoduše srolovat pro skladování. Konec markýzy je vyrobena z odolného materiálu. Je pak prostě uzavřena suchým zipem. Jednoduchý a geniální design, stejně jako většina James Baroud vzorů.

Vyrovnávací nohy markýzy jsou složeny do koncového hliníkového profilu. Příčné tyče jsou zastrčené do profilu vozidla. Uchycení bočnic James Baroud má také chytré řešení. Na příčníky je namontováno obložení do jehož kolejnic  jsou potom protaženy boční stěny. To vytváří větru a vodotěsné spojení. Přední stěna je vtažen do kanálu lišty předního hliníkového profilu a je spojena s bočními stěnami zipy.

Markýza je k dispozici ve dvou velikostech. Pro montáž na straně vozidla má markýza délku 260 cm a šířku 200 cm. Pro montáž na zadní straně vozidla má markýza velikost 240 * 130 cm. Pro každou markýzu je dispozici sadu tří bočních stěn s velkými okny a vstupem.

záruka
James Baroud poskytuje záruku 5 let na všechny Hardshell stany na střešní pláště, stanové tkaniny a mechaniky. Díly a stanové tkaniny jsou k dispozici po mnoho let a to i po zániku záruky. Každý stan je vybaven sériovým číslem, takže výrobce ví, jaké pasují náhradní součásti i po mnoha letech.

barva
Všechny Hardshell stany jsou dodávány s v základní bílé barvě střechy. Na vyžádání a za příplatek jsou k dispozici jakákoliv barva RAL. Objednejte si střešních stan ve speciálních barvách předem, protože doba dodání může trvat i několik měsíců. Pokud jste ve spěchu, můžete stan alternativně polepit folií nebo nalakovat.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky