střešní stan Evasion James Baroud - Střešní stany James Baroud

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

střešní stan James Baroud SPACE Evolution
EVASION Evolution - KOUPIT
EVASION Evolution XXL - KOUPIT
rozměry zavřeného stanu:  délka 204 cm (224 cm XXL)
                                              šířka 143 cm (160 cm XXL)
                                              výška 33 cm
vnitřní rozměry otevřeného stanu:
délka 198 cm (218 cm XXL)
šířka 140 cm (157 cm XXL)
výška 98 cm
hmotnost: 59 kg
systém otevírání: plynové vzpěry
ventilace solárním ventilátorem

EVASION Evolution je skořepinový střešní stan od James Baroud. Jeho spodní a horní díl je vyroben ze skleněným vláknem vyztuženého polesteru.
Evasion střešní stan nabízí nový úhel pohledu na táboření a 4WD dobrodružnou dovolenou. S větším vnitřním prostorem EVASION Evolution poskytuje spací prostor pro dva dospělé a jedno dítě (2 dospělí a 2 děti Evasion XXL). V případě teplého počasí konstrukce Evasion umožňuje cirkulaci vzduchu skrz stan díky stíněným oknům a otvorům. Solárně napájený ventilátor vestavěn do horního dílu vytváří další ventilaci. Použitím tohoto ventilátoru pomůžete, aby nedocházelo ke kondenzaci, která může vznikat v chladném počasí v každém stanu.
Chytrá alternativa k objemným tradičním stanům a fantastické řešení pro 4WD turistiku. Autostan Evasion je vzrušující nový způsob, jak získat pohodlné a bezpečné spaní a vytvořit novou svobodu v tom, jak budete cestovat. K dispozici je dostatek úložných prostor uvnitř s odnímatelnými kapsami a skladovací stropní sítí. Stan také přichází s vyjímatelnou a dobíjecí LED svítilnou.
Všechny James Baroud střešní stany se montují na základní střešní nosič většiny vozidel a mohou být odmontovány a uloženy, když nejsou potřeba. Skořepinové autostany James Baroud mají 5 letou záruku na tkaninu, skořepiny a mechanismus.
Stan je dodáván s vnitřním světlem s vysoko intenzivními LED, které funguje jako vyměnitelná dobíjecí baterka. Dobíjení  je prováděno standartní USB nabíječkou. Všechny vodiče k dobíjení jsou dodávány se stanem. Svítilna má pevnou polykarbonátovou čočku a indikátor nabití baterie.

Pokud jste vlastnil střešní stan nebo znáte někoho, kdo ho má, víte jak horký autostan uvnitř může být. Můžete také vědět, jak stan, který zůstane stále na střeše může být cítit plísní. Standard stanů James Baroud přichází s automatickým a tichým MCV (motorizovaným řízeným větráním), který je poháněn baterií s kapacitou pro 24 hodin provozu, kterou lze dobíjet pomocí integrované soupravy solárních panelů. MCV dokáže zabránit velké kondenzaci a odstraní akumulované teplo, aby se zabránilo vlhkosti a plísni.


Slibujeme vám, že nejenže neexistuje žádný jiný stan na trhu, který se tak snadno a rychle otevírá, ale i zavírá. Otevření stanu je automatické a téměř bez námahy. Díky AL-KO vzpěrám se stan automaticky otevře do 5 sekund. Jediné, co musíte udělat, je uvolnit zámky!
Uzavření stanu je téměř stejně tak jednoduché - stačí zavřít horní polovinu skořepiny a látkové boky jsou automaticky vtaženy do trupu díky elastickému švu. Zajistěte západky a máte hotovo. Celkově vzato - to trvá asi 30 sekund než zcela zavřete a zajistíte vrchní skořepinu ke dnu a jste připraveni pokračovat v cestě!

Materiály
Brilantní konstrukce střešních stanů spojuje látku a pevné díly do jednoho celku za pomoci kolejnice kolem obvodu stanu, a ne jako u konkurenčních výrobců levně nýty. Látka stanu lze snadno vyměnit, je-li například poškozené vandalismem. Hliníkový profil s kolejnicemi je připojen ke spodní straně střešního stanu tak, že se stanová tkanina nachází na vnější straně. Tento řešní zabrání dešťové vodě zatéci do stanu i v extrémních podmínkách.

Všechny James Baroud střešní stany jsou vyrobeny z celoroční „Touring (TM)“ tkaniny od holandské firmy TenCate, která se specializuje na špičkové stanoviny dobře známé po celém světě. Velmi kvalitní stanová tkanina z polyesteru je relativně lehká, ale pevná a trvanlivá. Mikroporézní akrylový povlak je voděodolný, prodyšný a odolný vůči povětrnostním vlivům a odpuzuje nečistoty  díky tomu se snadno čistí. James Baroud používá nejvyšší úroveň kvality TenCate o hmotnosti 240 gr / m2 s vodním sloupcem více než 850 mm. Použitá barva tkaniny odráží sluneční světlo a snižuje přehřátí uvnitř stanu. Elastický pás integrovaný do stanové tkaniny kolem obvodu stanu umožňuje snadné sbalení. Dva přídavné háky dovnitř slouží ke stejnému účelu a přitahují látku dovnitř při zavírání. Díky tomu není většinou nutné zasouvat tkaninu při skládání stanu ručně po obvodu stanu dovnitř. To je velkou výhodou pro stan namontovaný na velmi vysoká vozidla.

Doplňková výbava

Antikondenzační podložka pod matraci
Speciální podložka, která zajišťuje vzduchovou mezeru mezi skořepinou a matrací. Umožňuje matraci dýchat a vysychat, zlepšuje pohodlí a tepelnou izolaci odspodu.

Volitelná tepelná izolace
S cílem poskytnout lepší izolaci v zimním období nabízíme volitelnou tepelnou izolaci. Ta je připojena suchým zipem po obvodu uvnitř stanu a poskytuje také větrací a přístupové otvory. Tepelná izolace zvyšuje vnitřní teplota asi 6° C.

Instalace izolace uvnitř stanu nabízí několik výhod. Pro uchycení není potřeba žebřík. Tepelná izolace není znečištěna a nebrání při zavírání stanu.

markýza - volitelná
Chytře vymyšlené markýzy s volitelnými bočními stěnami poskytují další obytný a úložný prostor či ochranu před sluncem a deštěm. Markýza jde jednoduše srolovat pro skladování. Konec markýzy je vyroben z odolného materiálu. Je pak prostě uzavřena suchým zipem. Jednoduchý a geniální design, stejně jako většina James Baroud vzorů.

Vyrovnávací nohy markýzy jsou složeny do koncového hliníkového profilu. Příčné tyče jsou zastrčené do profilu vozidla. Uchycení bočnic James Baroud má také chytré řešení. Na příčníky je namontováno obložení do jehož kolejnic jsou potom protaženy boční stěny. To vytváří větru a vodotěsné spojení. Přední stěna je vtažena do kanálu lišty předního hliníkového profilu a je spojena s bočními stěnami zipy.

Markýza je k dispozici ve třrch velikostech. Pro montáž na straně vozidla má markýza délku 270 cm a šířku 200 cm, nebo 270 x 250 cm. Pro montáž na zadní straně vozidla má markýza velikost 240 x 130 cm. Pro každou markýzu je dispozici sada tří bočních stěn s velkými okny a vstupem.


záruka
James Baroud poskytuje záruku 5 let na všechny Hardshell stany na střešní pláště, stanové tkaniny a mechaniky. Díly a stanové tkaniny jsou k dispozici po mnoho let a to i po zániku záruky. Každý stan je vybaven sériovým číslem, takže výrobce ví, jaké pasují náhradní součásti i po mnoha letech.

barva
Všechny Hardshell stany jsou dodávány s v základní bílé barvě střechy. Na vyžádání a za příplatek je k dispozici jakákoliv barva RAL. Objednejte si střešní stan ve speciálních barvách předem, protože doba dodání může trvat i několik měsíců. Pokud jste ve spěchu, můžete stan alternativně polepit folií nebo nalakovat.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky